Söz veriyorum!

Milletvekili adaylarına imzaya açtığımız metindir.

Söz veriyorum!

Paylaş

Milletvekili adaylarına imzaya açtığımız metindir.

Geçtiğimiz seçimlerde hayvanların parti seçim beyannamelerinde hiç yer almadığını ya da çok kısıtlı olarak yer aldığını biliyoruz. Bu dönem seçim beyannamelerini incelediğimizde pek çok partinin hayvanlar ile ilgili de vaatlerde bulunduğunu görüyoruz. Bu, mücadelemiz için mutluluk verici olsa da yeterli değil. Bu yüzden milletvekili adaylarına yönelik olarak “Söz Veriyorum” metnini kaleme aldık ve imzaya açtık. Adayların seçildikleri takdirde hayvanlar için yapabilecekleri konusunda bazı sözler vermelerini önemli buluyoruz ve seçildikten sonra da hayvanları unutmamalarını sağlamak istiyoruz.

Metni imzalamak isteyen milletvekili adaylarının isim soy isim, parti, bölge ve sıra belirterek hakim.komite@gmail.com adresine imzacı olduklarına yönelik açık beyanları ile birlikte mail göndermelerini rica ediyoruz. İmzacı olan adayları paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Ayrıca bu metnin yayılması ve daha fazla adayın imzalaması için sizden de destek bekliyoruz. Metni imzalamasını istediğiniz adaylara göndererek, gönderi altına etiketleyerek ve bu paylaşımı yaygınlaştırarak destek olabilirsiniz. “Söz Veriyorum” metnine bu linke tıklayarak erişebilirsiniz.

Görsel içerik:

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish